fbpx

Copywriting

Copywriter  to pomysłodawca i redaktor  w jednej osobie.
Copywriting pisanie
Pisanie

Copywriting to praca polegająca na pisaniu: haseł i sloganów reklamowych, treści postów do mediów społecznościowych, wpisów na bloga, opisów produktów do sklepów internetowych, tworzeniu ofert na ulotki i foldery i wielu innych rzeczy, które wymagają szczegółowego opisu.

porozumienie
Kreatywność

Zawsze osobiście poznajemy firmy, z którymi współpracujemy. Nasi klienci, to pasjonaci swojej pracy, którzy wierzą w to, że dzięki swojej działalności ulepszają świat. Pomagamy im rozwiązywać problemy, stając się strategicznym i kreatywnym orężem ich wizerunku w internecie i nie tylko.

bookmark
Uczucia i emocje

Podchodzimy do nich z uczuciem i emocjami, ponieważ to one napędzają nasze myślenie, decyzje i zachowanie. Za każdym biznesem stoi osoba i cel… dlatego budujemy życzliwe i ludzkie relacje z klientami.

strzałki
Świadomość

Uczymy świadomości, że potencjalnych klientów można zdobywać lub tracić, przyciągać lub odsuwać, a ogromny wpływ na to ma graficzny wizerunek marki. Budowanie go, to subtelna sztuka, taka w której się specjalizujemy, wiedząc jak wielkie ma znaczenie.

lista
Branding

Zajmujemy się szeroką gamą usług brandingowych: od nazewnictwa, po graficzną tożsamość marki. Projektujemy strony www, reklamy internetowe, grafiki na potrzeby social mediów, materiały reklamowe, które drukujemy dosłownie na wszystkim.

Agencja Reklamowa Evolution
ul. Orla 37
75-727 Koszalin
NIP 6692548733

Pin It on Pinterest