fbpx

 

 

Polityka prywatności

 

 

Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskiwanych przez stronę evolution24.eu. Właścicielem strony oraz administratorem danych jest Ma-Ja NS Group Sp. z o.o z siedzibą w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 25A/3, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000744691.

Zabezpieczenie danych

Nasi Klienci mają zapewnione pełne bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów w naszym sklepie, z uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Gromadzimy tylko niezbędne informacje potrzebnych do realizacji zamówień. Informacje o Twoich danych osobowych podanych na stronach evolution24.eu są przesyłane za pomocą protokołu SSL. Operacje płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, są wykonywane poprzez bezpieczne, szyfrowane połączenie. Dokonywanie zakupu i płatności nie wymaga rejestracji konta na stronie sklepu evolution24.eu.

Dane potrzebne do realizacji zamówienia

Podczas składania zamówienia zostaniesz poproszony o podanie nam danych niezbędnych do realizacji Twoich zamówień, czyli imię, nazwisko, adres wysyłkowy, numer telefonu, dane do faktury.

Cel pobierania Twoich danych

Wykorzystujemy przekazane przez Ciebie dane tylko do realizacji umowy sprzedaży zawartej w sklepie na naszej stronie. Twoje dane mogą zostać przekazane podwykonawcom: drukarniom, firmom kurierskim, operatorom transakcji płatniczych. Z tego powodu prosimy o udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w tym celu. Jeżeli Klient nie zaznaczy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji umowy sprzedaży, zamówienie zrealizowane zostanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – przetwarzanie tych danych będzie bowiem niezbędne w celu realizacji umowy i dostarczenia towaru Klientowi.
Nie przetwarzamy Twoich danych w celach marketingowych, wykorzystujemy je tylko w na potrzeby korespondencji związanej z realizacją zamówień. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem umożliwienia składania zamówień oraz podania kodów rabatowych w ramach akcji promocyjnych.

Prawa Klienta odnośnie danych osobowych

Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jawne dane osobowe

Dane osobowe podane przez Użytkowników odwiedzających stronę evolution24.eu w momencie wysłania komentarzy oraz opinii produktów są dostępne dla każdego korzystającego z naszej strony i nie podlegają ochronie.

Linki do stron zewnętrznych

Strony, których linki zamieszczone mogą być na naszej stronie działają niezależnie i nie są nadzorowane przez właściciela evolution24.eu. Nie ponosimy odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi osobowymi w ramach tych stron.

Automatyczne gromadzenie danych osobowych

Pliki cookies mogą zostać wykorzystane do personalizacji zawartości naszych stron i analizy zachowań użytkowników, ale nie służą do zidentyfikowania Klienta. W celu dostosowania strony evolution24.eu do potrzeb Klientów, dane używane są przez narzędzia Google Analytics i przechowywane przez pięćdziesiąt miesięcy. Każdy Twój pobyt na naszej stronie powoduje automatyczne pobranie informacji takich jak: adres IP, nazwa domeny, rodzaj stosowanej przez Ciebie przeglądarki internetowej, rodzaj systemu operacyjnego. Nie mamy możliwości połączenia tych danych z Klientem składającym zamówienie za pomocą naszej strony.
W każdej chwili możesz zablokować instalowanie plików cookies lub usunąć wcześniejsze, wykorzystując stosowne opcje Twojej przeglądarki internetowej.

Inspektor ochrony danych osobowych

Za sprawy dotyczące ochrony danych osobowych odpowiada w naszej firmie Jacek Skąpski, tel. +48 669 688 969, e-mail: jacek.skapski@evolution24.eu.

Pin It on Pinterest