fbpx

Social media

Tworzenie treści

Jesteśmy zakochani po uszy w social mediach i reklamie internetowej: piszemy treści, fotografujemy, projektujemy grafiki, a wszystko po to, by w social mediach oraz internecie opowiedzieć historię biznesów, pokazać osiągnięcia firm i ludzi w niej pracujących.

Marka

Kreujemy marki i zarządzamy profilami firmowymi na Facebooku, Instagramie, Pintereście, Twitterze oraz wszędzie tam, gdzie można się pokazać.

Efekty

Opiekujemy się wizytówkami firmowymi Google, przeprowadzamy kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads, optymalizujemy ich parametry dążąc do uzyskania najlepszego efektu reklamowego.

Konkurencja

Media społecznościowe stale ewoluują, a my zmieniamy się wraz z nimi, stawiając klientów przed konkurencją i pomagając im rozwijać się w wirtualnym świecie.

Strategia

Od opracowania strategii po zarządzanie społecznością, nasz zespół wykorzystuje najnowsze dane i spostrzeżenia, aby osiągnąć cele marki naszych klientów.

Podejście

Szczycimy się tym, że możemy zaoferować każdemu indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Oczywiste wartości dla nas to: innowacyjność, nieszablonowe myślenie i kreatywność.

Agencja Reklamowa Evolution
ul. Orla 37
75-727 Koszalin
NIP 6692548733

Pin It on Pinterest