fbpx

social media

tworzenie treści
Tworzenie treści

Jesteśmy zakochani po uszy w social mediach i reklamie internetowej: piszemy treści, fotografujemy, projektujemy grafiki, a wszystko po to, by w social mediach oraz internecie opowiedzieć historię biznesów, pokazać osiągnięcia firm i ludzi w niej pracujących.

kreowanie marki
Marka
Kreujemy marki i zarządzamy profilami firmowymi na Facebooku, Instagramie, Pintereście, Twitterze oraz wszędzie tam, gdzie można się pokazać. Social media to nasza pasja.
szybkie efekty
Efekty

Opiekujemy się wizytówkami firmowymi Google, przeprowadzamy kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads, optymalizujemy ich parametry dążąc do uzyskania najlepszego efektu reklamowego.

social media - tworzenie grafiki do postów
social media - indywidualny charakter projektów graficznych
social media - kreatywne podejście do kampani reklamowej
social media - kompleksowa obsługa
wyprzedź swoją konkurencję
Konkurencja

Media społecznościowe stale ewoluują, a my zmieniamy się wraz z nimi, stawiając klientów przed konkurencją i pomagając im rozwijać się w wirtualnym świecie.

przemyślana strategia
Strategia

Od opracowania strategii po zarządzanie społecznością, nasz zespół wykorzystuje najnowsze dane i spostrzeżenia, aby osiągnąć cele marki naszych klientów.

indywidualne podejście do każdego klienta
Podejście

Szczycimy się tym, że możemy zaoferować każdemu indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Oczywiste wartości dla nas to: innowacyjność, nieszablonowe myślenie i kreatywność.

Agencja Reklamowa Evolution
ul. Orla 37
75-727 Koszalin
NIP 6692548733

Pin It on Pinterest