fbpx

Marka w internecie

Marka w internecie

W Evolution zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w taki sposób, aby ożywić markę i nadać jej blasku. Projektujemy strony tak, aby potencjalny klient znalazł na niej dokładnie to czego szuka. W jasny i przejrzysty sposób, koncentrując się na tym, co najciekawsze i najwartościowsze, pokazujemy w wirtualnej rzeczywistości atuty firmy, którą mamy zaprezentować.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony www pod kątem wyszukiwarek to bardzo ważny aspekt. Wiemy jak zoptymalizować ją tak, aby była lepiej widoczna przez Google, zwiększając tym szanse firmy na rozwój w biznesie.

Indywidualny projekt

Wykonujemy strony na zamówienie, czyli całkowicie od podstaw. Odradzamy naszym klientom kupowanie stron zbudowanych na szablonach, opartych na gotowym projekcie. Słaba cena za stronę to słaby efekt, dlatego my dostosujemy ją do graficznego wizerunku firmy, nadając jej indywidualnego wyglądu oraz uzupełnimy ją o treści, jakich nie ma nigdzie indziej w sieci.

Bezpieczeństwo

Po wykonaniu i uruchomieniu strony naszych klientów nie pozostawiamy bez opieki. Brak aktualizacji strony i hackerskie ataki spowodowały zniszczenie niejednej witryny internetowej. Udana strona wymaga dobrej strategii, ciągłego rozwoju i dbałości o jej bezpieczeństwo.

Agencja Reklamowa Evolution
ul. Orla 37
75-727 Koszalin
NIP 6692548733

Pin It on Pinterest